O marce

Cerastyle to turecka marka ceramiki łazienkowej z ponad 20 letnią tradycją, która po latach szybkiego rozwoju jest jedną z najważniejszych na świecie.
Na sukces marki składa się świadomość zmieniających się trendów na rynku wyposażenia łazienek oraz systematyczna praca zespołu profesjonalistów w celu ciągłego ulepszania powstających produktów. Załogę firmy tworzą eksperci potrafiący doskonale wykorzystywać swoją wiedzę by sprostać oczekiwaniom klientów, którzy przede wszystkim cenią jakość.

Jak powstają nasze produkty...

Potęga marki.

Najwyższa jakość produktów sygnowanych znakiem Cerastyle cieszy się obecnie uznaniem w ponad 60 krajach. Wspólnym oczekiwaniem klientów na całym świecie jest innowacyjne i niespotykane wzornictwo, które odnajdują właśnie w produktach tureckiej marki. Imponująca stylistyka została wielokrotnie doceniona przez kapituły prestiżowych światowych konkursów.

Mozliwości produkcyjne.

Obecne możliwości produkcyjne czynią markę Cerastyle jedną z najbardziej konkurencyjnych na świecie. Nowocześnie zorganizowana produkcja odbywa się bez niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne i pozwala sprostać zapotrzebowaniu płynącemu z trzech kontynentów.

Innowacyjność.

W nieustannie zmieniającym się świecie marka Cerastyle stale poszukuje i opracowuje nowatorskie koncepcje nowych produktów. Dzięki ciągłemu doskonaleniu procesu produkcyjnego spełnia rosnące oczekiwania klientów, dbając jednocześnie o przyjazną środowisku organizację pracy.

Technologia.

Na każdym etapie produkcji korzystamy z precyzyjnych, wysokiej klasy urządzeń, a nasze wszystkie procesy - od rozładunku form, szkliwienia, do sortowania gotowych produktów - podlegają pełnej automatyzacji. W celu uzyskania najwyższej jakości wykorzystujemy technologie Fine Fire Clay (FFC), która jest obecnie najnowocześniejszą na świecie.